De Business club van de korfbalvereniging Elburg ging op 2 december weer een dag op stap. Op de agenda stond dit keer bedrijfsbezoeken aan Heineken en aan de Boni supermarkten.
Vorig jaar ging het bedrijfsbezoek naar Antwerpen waar de Opel fabrieken werden bezocht. Die reis werd toen georganiseerd door de Auto-Broekhuis groep. Dit jaar had de Boni supermarkten ons uitgenodigd.
De dag begon al vroeg. Om half acht verzamelde het gezelschap van bijna 40 personen zich in de kantine van KV Elburg. Na de koffie met krentenbrood vertrok men naar Zoeterwoude. Onderweg werd er een "stoelendans" gehouden zodat de leden van de business club tijdens de reis veel contact zouden kunnen hebben met collega’s. Om half tien was de ontvangst bij de Heineken brouwerij in Zoeterwoude. Hier werd eerst een presentatie gegeven over Heineken en de geschiedenis van het bedrijf. Daarna volgde een uitgebreide rondleiding bij de brouwerijen en was er natuurlijk tijd ingeruimd voor de proeverij.
’s Middags werd eerst een bezoek gebracht aan de splinternieuwe Boni-winkel in Huizen, die gebouwd is volgens de ‘energie zuinige formule’. Daar werd ook de lunch genuttigd. Om drie uur arriveerde het gezelschap bij het servicekantoor en distributiecentrum van Boni supermarkten in Nijkerk. Na een presentatie over Boni en supermarktland stond er nog een rondleiding door het 14.500m2 grote distributiecentrum op het programma. Om vijf uur was het weer tijd om richting Elburg te vertrekken.
KV Elburg en de leden van de businessclub kijken terug op een zeer geslaagde dag. KV Elburg bedankt alle sponsoren voor hun aanwezigheid en speciale dank aan Boni supermarkten. Zonder hun was deze dag niet mogelijk geweest.
De foto’s zijn ook terug te vinden onder businessclub/foto’s
Voor verslag: Marc Vroon.


