• Elburg A1

  • Elburg A1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berghorst, LeannaTeamspeler
    Bijl, FemTeamspeler
    Bouma, SimonTeamspeler
    Brem, JoepTeamspeler
    Linde, Lisa van derTeamspeler
    Meijs, MareTeamspeler
    Smit, StanTeamspeler
    Wolf, JoranTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Elburg A1 ( A-jeugd 1e klasse A1B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Juventa A114110328516911622
    2De Meeuwen A21410132271596821
    3KVZ A1148242261705618
    4Elburg A1147252532094416
    5Unitas/Perspectief A214806203196716
    6Devinco A114437181188-711
    7Apeldoorn A114329185236-518
    8NRC '22 A114001488321-2330
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Elburg A1

    A-jeugd

    18,07

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd