• Elburg A1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berghorst, LeannaTeamspeler
    Linde, Lisa van derTeamspeler
    Meijs, MareTeamspeler
    Smit, StanTeamspeler
    Tatje, GerwinTeamspeler
    Westland, TwanTeamspeler
    Wolf, JoranTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    TeamDagTijdLocatie
    A1Dinsdag 19:30-20:30't Huiken
    A1Donderdag19:30-20:30Oostenlicht
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    4 feb. 13:00ASVD A1 - Elburg A1't DokDRONTEN
    11 feb. 17:20Elburg A1 - Exakwa A1't HuikenELBURG
    18 feb. 16:10Juventa A1 - Elburg A1De BeekHARDENBERG
    11 mrt. 17:20Elburg A1 - Rood-Wit A1't HuikenELBURG
    18 mrt. 16:20DOS Kampen/Unique Waterontharders A1 - Elburg A1De ReeveKAMPEN
    25 mrt. 15:20OKO/BIES A1 - Elburg A1De VesteOPENDE
    1 apr. 17:20Elburg A1 - NKC '51 A1't HuikenELBURG
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.NKC '51 A1 - Elburg A110 - 22
    21 jan.Elburg A1 - OKO/BIES A120 - 16
  • Poulestanden Elburg A1 ( A-jeugd 1e klasse A1B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elburg A175111351023311
    2DOS Kampen/Unique Waterontharders A17412131109229
    3Exakwa A1741211398159
    4ASVD A174031059698
    5OKO/BIES A1740311310768
    6Juventa A1731312211487
    7NKC '51 A1710681125-442
    8Rood-Wit A1710680129-492
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Kevin deTechnische stafHoofd coach
    Meijs, BasTechnische stafAssistent coach
    Smit, RicoTechnische stafAssistent coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ASVD A1

    VS

    Elburg A1

    04 februari 202313:00 uur
    't Dok Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Elburg A1

    A-jeugd

    19,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd