• Elburg D1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Anna van denTeamspeler
    Boer, Ruben denTeamspeler
    Bouma, CrisTeamspeler
    Dragt, Lotte van denTeamspeler
    Franken, MathijsTeamspeler
    Prins, LeviTeamspeler
    Prophitius, ElinTeamspeler
    Putten, Lize vanTeamspeler
    Schouten, StanTeamspeler
    Smit, MeikeTeamspeler
    Ziel, Vienna van denTeamspeler
  • Trainingsschema

    TeamDagTijdLocatie
    D1Dinsdag19:00-20:00Lambert Franckens
    D1Donderdag19:00-20:00Lambert Franckens
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    4 feb. 13:15Unitas/Perspectief D2 - Elburg D1De BogenHARDERWIJK
    11 feb. 13:00Elburg D1 - Oranje Zwart D1't HuikenELBURG
    25 feb. 11:00Dindoa D2 - Elburg D1Dindoa-halERMELO
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Sparta (N) D2 - Elburg D14 - 13
  • Poulestanden Elburg D1 ( D-jeugd BK D-012 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASVD D1660062253712
    2Oranje Zwart D17313453877
    3Elburg D163125334197
    4Unitas/Perspectief D26312312927
    5Dindoa D27313504647
    6Sparta (N) D261232645-194
    7Exakwa D260062272-500
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Prins-van den Berg, SandraTechnische stafAssistent coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Unitas/Perspectief D2

    VS

    Elburg D1

    04 februari 202313:15 uur
    De Bogen Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Elburg D1

    D-jeugd

    8,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd