• Elburg E1

  • Elburg E1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dragt, Esmee van denTeamspeler
    Norel, Robin vanTeamspeler
    Stevens, ThijnTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 dec. 10:00Dindoa E1 - Elburg E1Dindoa-hal
    23 dec. 09:00Exakwa E3 - Elburg E1Sportcentrum De Koploper
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.Elburg E1 - De Meeuwen E18 - 8 (3 - 3)
    25 nov.Unitas/Perspectief E1 - Elburg E110 - 14
    18 nov.Elburg E1 - DOS Kampen/Unique Waterontharders E17 - 7 (4 - 5)
  • Poulestanden Elburg E1 ( E-jeugd BK E-018 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOS Kampen/Unique Waterontharders E14220343136
    2Unitas/Perspectief E13201342774
    3Elburg E13120292544
    4De Meeuwen E13111302193
    5Dindoa E13102312832
    6Sparta (Zw) E131022236-142
    7Exakwa E330121830-121
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijl, FemTechnische stafHoofd coach
    Wolf, JoranTechnische stafHoofd coach
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dindoa E1

    VS

    Elburg E1

    09 december 202310:00 uur
    Dindoa-hal Veld 1 B

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Elburg E1

    E-jeugd

    9,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd