• Elburg F2

  • Elburg F2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beelen, LuukTechnische stafHoofd coach
    Franken, WilliamTechnische stafHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Elburg F2 ( F-jeugd BK F-011 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASVD F5121200119754424
    2Exakwa F1121002160808020
    3DOS Kampen/Unique Waterontharders F2127058374914
    4Dindoa F412606118873112
    5Wit-Blauw/Green Organics F112507109664310
    6Elburg F212101145126-812
    7Wolderwijd/DYZLE F112101137163-1262
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, FemkeTeamspeler
    Boukema, ElinTeamspeler
    Oene, Saar vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Elburg F2

    F-jeugd breedtekorfb.

    3,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd