• Elburg F2

  • Elburg F2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beelen, LuukTechnische stafHoofd coach
    Franken, WilliamTechnische stafHoofd coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 dec. 09:00Exakwa F1 - Elburg F2Sportcentrum De Koploper
    16 dec. 09:00Elburg F2 - Wolderwijd/DYZLE F1't Huiken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.Elburg F2 - Dindoa F42 - 12 (2 - 2)
    25 nov.DOS Kampen/Unique Waterontharders F2 - Elburg F25 - 1 (1 - 5)
    18 nov.Elburg F2 - ASVD F52 - 11
  • Poulestanden Elburg F2 ( F-jeugd BK F-011 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASVD F544003414208
    2Exakwa F132013119124
    3Wit-Blauw/Green Organics F13201221394
    4DOS Kampen/Unique Waterontharders F23201171074
    5Dindoa F442023017134
    6Wolderwijd/DYZLE F13003638-320
    7Elburg F240041039-290
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Oene, Saar vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Exakwa F1

    VS

    Elburg F2

    09 december 202309:00 uur
    Sportcentrum De Koploper Veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Elburg F2

    F-jeugd breedtekorfb.

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd