Korfbal Vereniging Elburg

Opgericht 17 november 1977

Teamindeling 2020-2021

Teamindeling seizoen 2020-2021

 

Hieronder treffen jullie de teamindeling aan voor het seizoen 2020-2021. Dit is de definitieve indeling die naar de bond is verstuurd en hier kunnen geen wijzigingen meer in worden gedaan.

We zijn nog bezig met het invullen van de trainers/coaches bij alle teams, hierover volgt later meer informatie. Ook de trainingstijden zijn nog niet bekend, deze zullen t.z.t. op de website worden gepubliceerd.

 

Selectie S1 en S2:

Dames (12):

Danique, Naomi W, Henrieke, Noah, Berthina, Nienke, Lotte B, Lotte S, Nina, Angelica, Emma, Emily vd L

Heren (13):

Benji, Etienne, Jordi, Lars, Kevin, Erwin, Corné, Jeffrey, Jarco, Thomas, Rik V, Jordy, Ruben

 

Midweek 1:

Dames (6):

Hanneke, Corine, Melanie, Sabina, Lyan, Naomi E

Heren (4):

Rico, Marco, Wim, Benjamin

 

Midweek 2:

Dames (5):

Anna, Hetty, Danielle, Ragnild, Marlene

Heren (5):

Simon, Martin, Harro, Jurgen, Kees

 

A1:

Dames (5):

Deliana, Zoë, Isa, Sacha, Elise

Heren (5):

Diesmer, Joël, Nathan, Yoran, Rik W

 

A2:

Dames (5):

Ilse, Elisha, Daphne, Chloë, Yara

Heren (5):

Jelmer, Joran, Luuk, Matthijs, Albert- Lauri

 

A3:

Dames (10):

Alinde, Astrid, Mariska, Janienke, Esther, Emily d. B., Enya, Romy, Fleur, Liza, Mirthe

 

B1:

Dames (6):

Esmée V, Britt, Mare, Leanna, Esmee B, Lisa

Heren (5):

Stan, Gerwin, Twan, Jesse, Joran

 

B2:

Dames (5): 

Fleur, Lieke, Naomi, Eva, Anouk

Heren (6):

Mark, Geert, Simon, Timo, Jacco, Robin B

 

C1:

Dames (6):

Fem, Annebeth, Kirsten, Mieke, Neora, Veerle

Heren (4): 

Harmen, Rick, Dion, Joas

 

C2:

Dames (5): 

Hannah, Zoë, Ilse, Marit, Lobke

Heren (4):

Ruben, Jonah, William, Manuel

 

D1:

Dames (5):

Isabel, Anna v. P, Thirza, Sienna, Verona

Heren (4):

Luuk, Diederik, Jesse, Levi

 

D2:

Dames (8):

Anna v. W., Tara, Maaike, Marit, Joëlle, Anne, Amy, Tirzah

 

D3:

Dames (4):

Merith, Sarah, Shamira, Rhodé

Heren (5):

Milan, Stan, Mathijs, Ruben, Levi

 

 

E1:

Elin, Lize, Lyndi, Lotte, Cris, Silvan, Thom

 

E2:

Meike, Kyra, Veerle, Sienke, Stan, Gijs, Naud

 

E3:

Myrthe, Anna, Yaniek, Yenthe, Aron, Joël, Justin