• Scheidsrechtersaanstellingen zaal 2022-2023

    Op alle wedstrijden, behalve S1, is een scheidsrechter ingedeeld. Wel kan het zo zijn dat er door de bond een neutrale scheidsrechter wordt aangesteld voor een aantal wedstrijden, maar houd er altijd rekening mee dat je gewoon moet fluiten. 
     
    Nog een aantal standaard punten:

    • Kan je niet, graag onderling ruilen en dus niet via de scheidsrechterscommissie.
    • Zorg voor je eigen fluit, stopwatch en notitieblok voor de stand.
    • Vul het digitale wedstrijdformulier meteen in na de wedstrijd.
    • Bij twijfel over de spelregels, test dit via KorfbalMasterz.
    Mocht je behoefte hebben aan ondersteuning tijdens het fluiten dan kan dit aangegeven worden bij de commissie via scheidsrechterscommissie@kvelburg.nl.
     
    Succes allemaal!
     
    Namens de scheidsrechterscommissie,
    Lars Kamphuis
  • DagDatumWedstrijdStarttijdAccommodatieScheidsrechter
    za19-11-2022Elburg 1 - Apollo 1 (Oefenwedstrijd)20:30't HuikenHenk van Tongeren
    za19-11-2022Elburg 2 - Apollo 2 (Oefenwedstrijd)19:15't HuikenKees Magré
    za19-11-2022Elburg A3 - Unitas A3 (Oefenwedstrijd)17:00't HuikenRik Vlieger
    za19-11-2022Elburg A2 - Telstar A2 (Oefenwedstrijd)16:00't HuikenEmma Veldkamp
    za19-11-2022Elburg A1 - SDO (V) A1 (Oefenwedstrijd)15:00't HuikenBenjamin Tijdeman
    za19-11-2022Elburg B1 - Sparta (N) B3 (Oefenwedstrijd)14:00't HuikenHenrieke Mulder
    za19-11-2022Elburg C1 - NKC'31 C1 (Oefenwedstrijd)13:00't HuikenStan Smit
    za19-11-2022Elburg C2 - Rood-Wit C2 (Oefenwedstrijd)12:00't HuikenNaomi van Rossem
    za19-11-2022Elburg D1 - Wit-Blauw D2 (Oefenwedstrijd)11:00't HuikenJoël van Ee
    za19-11-2022Elburg D3 - Rood-Wit D3 (Oefenwedstrijd)10:00't HuikenZoë Smit
    za19-11-2022Elburg E1 - Rood-Wit E2 (Oefenwedstrijd)09:00't HuikenEmily van der Linde
    za19-11-2022Elburg E2 - Rood-Wit E3 (Oefenwedstrijd)09:00't HuikenDeliana de Gunst
    za19-11-2022Elburg E3 - Rood-Wit E4 (Oefenwedstrijd)09:00't HuikenJordy van Oene
    di22-11-2022DOS Kampen/Unique MW1 - Elburg MW121:00Cellesbroek
    za26-11-2022Elburg 1 - Kinea 120:45't Huiken
    za26-11-2022Elburg 2 - Kinea 219:30't HuikenBenjamin Tijdeman
    za26-11-2022Elburg A1 - ASVD A118:20't HuikenLars Kamphuis
    za26-11-2022Elburg C2 - d'Ommerdieck C113:00't HuikenAnna Bruijnes
    za26-11-2022Elburg C1 - Wit-Blauw/Green Organics C314:00't HuikenNina de Gunst
    za26-11-2022Elburg A2 - Oranje Zwart A117:10't HuikenJarco Vlieger
    za26-11-2022Elburg A3 - Regio '72 A116:00't HuikenRagnild Steert
    za26-11-2022Elburg B1 - Hellas '63 B115:00't HuikenNathan Meijs
    za26-11-2022Elburg D1 - Unitas/Perspectief D212:00't HuikenIsa Eikenaar
    za26-11-2022Elburg D2 - Exakwa D311:00't HuikenAngelica Broekhuizen
    za26-11-2022Elburg D3 - Thrianta D210:00't HuikenSimon Bouma
    za26-11-2022Elburg E2 - Exakwa E109:00't HuikenMare Meijs
    za26-11-2022Elburg E3 - ASVD E109:00't HuikenAnnebeth Visscher
    za26-11-2022Elburg F1 - Sparta (Zw) F409:00't HuikenLeanna Berghorst
    za3-12-2022DTS (S) 1 - Elburg 115:45De Fugelkamp
    za3-12-2022DTS (S) 2 - Elburg 214:30De Fugelkamp
    za3-12-2022Exakwa A1 - Elburg A115:10Sportcentrum De Koploper
    za3-12-2022Regio '72 C1 - Elburg C213:45De Koekoek
    za3-12-2022KIOS '45 4 - Elburg 313:50Mllincksslag
    za3-12-2022Exakwa A2 - Elburg A213:00Sportcentrum De Koploper
    za3-12-2022Duko/Wesstar A2 - Elburg A313:00Triominos
    za3-12-2022Unitas/Perspectief B3 - Elburg B117:15De Sypel
    za3-12-2022Oranje Zwart D1 - Elburg D113:30ZBC-hal
    za3-12-2022Unitas/Perspectief D5 - Elburg D211:00De Sypel
    za3-12-2022Wit-Blauw/Green Organics E2 - Elburg E210:00De Reeve
    za3-12-2022Exakwa E4 - Elburg E109:00Sportcentrum De Koploper
    za3-12-2022Wit-Blauw/Green Organics E3 - Elburg E309:00De Reeve
    za3-12-2022Wit-Blauw/Green Organics F1 - Elburg F109:00De Reeve
    wo7-12-2022Elburg MW1 - Oranje Zwart MW121:15MFC AperlooJarco Vlieger
    za10-12-2022Elburg 1 - Sparta (Ze) 120:45't Huiken
    za10-12-2022Elburg 2 - Sparta (Ze) 219:30't HuikenKees Magré
    za10-12-2022Elburg A1 - Juventa A117:10't HuikenLars Kamphuis
    za10-12-2022Elburg C2 - Regio '72 C113:00't HuikenGerwin Tatje
    za10-12-2022Elburg C1 - Unitas/Perspectief C414:00't HuikenJoran Wolf
    za10-12-2022Elburg 3 - Rood-Wit 518:20't HuikenRik Westland
    za10-12-2022Elburg A2 - Hellas '63 A116:00't HuikenNina de Gunst
    za10-12-2022Elburg B1 - Exakwa B415:00't HuikenTwan Westland
    za10-12-2022Elburg D1 - Dindoa D212:00't HuikenAlinde van Engelen
    za10-12-2022Elburg D2 - Sparta (Zw) D311:00't HuikenFleur Steert
    za10-12-2022Elburg D3 - Sparta (Zw) D410:00't HuikenRomy Groenewegen
    za10-12-2022Elburg E1 - Sparta (Zw) E309:00't HuikenChloë Molo
    za10-12-2022Elburg E3 - Sparta (Zw) E409:00't HuikenLisa van der Linde
    di13-12-2022Hellas '63 MW1 - Elburg MW120:00De Brake
    za17-12-2022Club Brothers 1 - Elburg 117:15Blaashal Hoogkerk
    za17-12-2022Drachten/Van der Wiel 4 - Elburg 217:20SNIJ Noord Hal
    za17-12-2022Rood-Wit A1 - Elburg A115:30Erica Terpstrahal
    za17-12-2022ASVD C2 - Elburg C214:10't Dok
    za17-12-2022Centrum 2 - Elburg 317:25MFA De Krim
    za17-12-2022Rood-Wit A2 - Elburg A214:20Erica Terpstrahal
    za17-12-2022Revival B1 - Elburg B114:00Veluwehal
    za17-12-2022Exakwa D2 - Elburg D112:00Sportcentrum De Koploper
    za17-12-2022DOS Kampen/Unique E1 - Elburg E210:00De Reeve
    za17-12-2022DOS Kampen/Unique E3 - Elburg E109:00De Reeve
    za17-12-2022DOS Kampen/Unique E4 - Elburg E309:00De Reeve
    za17-12-2022Rood-Wit F2 - Elburg F109:00Erica Terpstrahal
    za7-1-2023Noveas A1 - Elburg A212:00De Waterwyck
    za7-1-2023KVZ A3 - Elburg A313:15Hanzehal
    wo11-1-2023Elburg MW1 - Rood-Wit MW121:15MFC AperlooKevin de Jong
    za14-1-2023Elburg 1 - DTG 120:00't Huiken
    za14-1-2023Elburg 2 - DTG 218:40't HuikenBenjamin Tijdeman
    za14-1-2023Elburg A1 - DOS Kampen/Unique A116:20't HuikenRico Smit
    za14-1-2023Elburg C1 - De Meeuwen C312:00't HuikenDeliana de Gunst
    za14-1-2023Elburg 3 - d'Ommerdieck 217:30't HuikenJurgen van Norel
    za14-1-2023Elburg A2 - Unitas/Perspectief A315:10't HuikenEmma Veldkamp
    za14-1-2023Elburg A3 - Diderna/Visser Sloopwerken A114:00't HuikenTwan Westland
    za14-1-2023Elburg B1 - De Meeuwen B413:00't HuikenEmily van der Linde
    za14-1-2023Elburg D1 - ASVD D111:00't HuikenAngelica Broekhuizen
    za14-1-2023Elburg E2 - Rood-Wit E110:00't HuikenMark van der Heide
    za14-1-2023Elburg E1 - ASVD E210:00't HuikenFem Bijl
    za14-1-2023Elburg E3 - Rood-Wit E509:00't HuikenIlse van Hooren
    za14-1-2023Elburg F1 - Dindoa F509:00't HuikenMirthe Hofman
    wo18-1-2023Elburg MW1 - Regio '72 MW121:15MFC AperlooJordy van Oene
    za21-1-2023Elburg 1 - Emmeloord 119:50't Huiken
    za21-1-2023Elburg 2 - Emmeloord 218:30't HuikenMarco van der Linde
    za21-1-2023Elburg A1 - OKO/BIES A116:10't HuikenRik Westland
    za21-1-2023Elburg C2 - Rood-Wit C313:00't HuikenIsa Eikenaar
    za21-1-2023Elburg C1 - Sparta (Zw) C314:00't HuikenHenrieke Mulder
    za21-1-2023Elburg 3 - Oranje Zwart 617:20't HuikenRosalie Siemerink
    za21-1-2023Elburg A3 - DOS Kampen/Unique A315:00't HuikenRik Vlieger
    za21-1-2023Elburg D2 - ASVD D212:00't HuikenEnya Visch
    za21-1-2023Elburg D3 - ASVD D311:00't HuikenMariska Vlieger
    za21-1-2023Elburg E2 - ASVD E310:00't HuikenLisa van der Linde
    za21-1-2023Elburg E1 - Oranje Zwart E110:00't HuikenAlbert Lauri Hoekert
    za21-1-2023Elburg E3 - Exakwa E509:00't HuikenJesse Blankenstijn
    za21-1-2023Elburg F1 - ASVD F109:00't HuikenLeanna Berghorst
    wo25-1-2023ASVD MW1 - Elburg MW120:00't Dok
    za28-1-2023Joure 1 - Elburg 119:00Sportfun
    za28-1-2023Joure 2 - Elburg 217:45Sportfun
    za28-1-2023NKC '51 A1 - Elburg A115:00Het Ravijn
    za28-1-2023Oranje Zwart C2 - Elburg C214:20ZBC-hal
    za28-1-2023Wolderwijd/DYZLE C1 - Elburg C113:30De Horst
    za28-1-2023Juventa 6 - Elburg 314:40De Beek
    za28-1-2023Hellas '63 A1 - Elburg A213:00De Brake
    za28-1-2023Devinco A2 - Elburg A312:30Keizerslanden
    za28-1-2023Spirit B3 - Elburg B117:15De Voorde
    za28-1-2023Sparta (N) D2 - Elburg D112:00Watergoor
    za28-1-2023Wit-Blauw/Green Organics D3 - Elburg D211:00Cellesbroek
    za28-1-2023ZKC '19 D2 - Elburg D312:00Blaashal Zuidwolde
    za28-1-2023Sparta (Zw) E1 - Elburg E209:00Victorium
    za28-1-2023Rood-Wit E3 - Elburg E109:00Erica Terpstrahal
    za28-1-2023Regio '72 F1 - Elburg F111:00De Koekoek
    wo1-2-2023Elburg MW1 - DOS Kampen/Unique MW121:15MFC AperlooJarco Vlieger
    za4-2-2023Kinea 1 - Elburg 111:40Hoekstra hal
    za4-2-2023Kinea 2 - Elburg 210:20Hoekstra hal
    za4-2-2023ASVD A1 - Elburg A113:00't Dok
    za4-2-2023Wit-Blauw/Green Organics C3 - Elburg C112:00Cellesbroek
    za4-2-2023Oranje Zwart A1 - Elburg A216:45ZBC-hal
    za4-2-2023Unitas/Perspectief D2 - Elburg D113:15De Bogen
    za4-2-2023Exakwa D3 - Elburg D210:00Sportcentrum De Koploper
    za4-2-2023ASVD D3 - Elburg D312:00't Dok
    za4-2-2023Exakwa E1 - Elburg E209:00Sportcentrum De Koploper
    za4-2-2023ASVD E1 - Elburg E311:00't Dok
    za4-2-2023Sparta (Zw) F4 - Elburg F109:00Victorium
    za11-2-2023Elburg 1 - DTS (S) 120:50't Huiken
    za11-2-2023Elburg 2 - DTS (S) 219:40't HuikenKees Magré
    za11-2-2023Elburg A1 - Exakwa A117:20't HuikenRico Smit
    za11-2-2023Exakwa C4 - Elburg C212:00Sportcentrum De Koploper
    za11-2-2023Elburg 3 - KIOS '45 418:30't HuikenBenji Sjardijn
    za11-2-2023Elburg A2 - Exakwa A216:10't HuikenNaomi Eikenaar
    za11-2-2023Elburg A3 - Duko/Wesstar A215:00't HuikenEsther Labots
    za11-2-2023Elburg B1 - Unitas/Perspectief B314:00't HuikenStan Smit
    za11-2-2023Elburg D1 - Oranje Zwart D113:00't HuikenSimon Bouma
    za11-2-2023Elburg D2 - Unitas/Perspectief D512:00't HuikenAlinde van Engelen
    za11-2-2023Elburg D3 - Oranje Zwart D211:00't HuikenAnnebeth Visscher
    za11-2-2023Elburg E2 - Wit-Blauw/Green Organics E210:00't HuikenFem Bijl
    za11-2-2023Elburg E1 - Exakwa E410:00't HuikenBritt Broekhuizen
    za11-2-2023Elburg E3 - Wit-Blauw/Green Organics E309:00't HuikenEva Bakker
    za11-2-2023Elburg F1 - Wit-Blauw/Green Organics F109:00't HuikenIlse van Hooren
    di14-2-2023Oranje Zwart MW1 - Elburg MW121:00Sporthal Anna van der Breggen
    za18-2-2023Sparta (Ze) 1 - Elburg 117:00MFC de Molenstreek
    za18-2-2023Sparta (Ze) 2 - Elburg 215:45MFC de Molenstreek
    za18-2-2023Juventa A1 - Elburg A116:10De Beek
    za18-2-2023Sparta (Zw) C3 - Elburg C112:00Victorium
    za18-2-2023Rood-Wit 5 - Elburg 316:20Erica Terpstrahal
    za18-2-2023Exakwa B4 - Elburg B112:00Sportcentrum De Koploper
    za18-2-2023ASVD D2 - Elburg D213:00't Dok
    za18-2-2023Sparta (Zw) D4 - Elburg D310:00Victorium
    za18-2-2023Sparta (Zw) E3 - Elburg E109:00Victorium
    za18-2-2023Sparta (Zw) E4 - Elburg E309:00Victorium
    za25-2-2023Elburg C2 - ASVD C210:00't HuikenJoran Wolf
    za25-2-2023Unitas/Perspectief C4 - Elburg C114:45De Bogen
    za25-2-2023Unitas/Perspectief A3 - Elburg A218:00De Sypel
    za25-2-2023Elburg B1 - Spirit B311:00't HuikenZoë Smit
    za25-2-2023Dindoa D2 - Elburg D111:00Dindoa-hal
    za25-2-2023Elburg D2 - Sparta (N) D309:00't HuikenEsther Labots
    za4-3-2023Regio '72 A1 - Elburg A316:30De Koekoek
    za4-3-2023Exakwa E5 - Elburg E309:00Sportcentrum De Koploper
    wo8-3-2023Elburg MW1 - Hellas '63 MW121:15MFC AperlooKevin de Jong
    za11-3-2023Elburg 1 - Club Brothers 120:50't Huiken
    za11-3-2023Elburg 2 - Drachten/Van der Wiel 419:40't HuikenBenjamin Tijdeman
    za11-3-2023Elburg A1 - Rood-Wit A117:20't HuikenRik Westland
    za11-3-2023Elburg C2 - Exakwa C412:00't HuikenJoël van Ee
    za11-3-2023Elburg C1 - Telstar/Schoonderbeek C213:00't HuikenGerwin Tatje
    za11-3-2023Elburg 3 - Centrum 218:30't HuikenJurgen van Norel
    za11-3-2023Elburg A2 - Rood-Wit A216:10't HuikenJarco Vlieger
    za11-3-2023Elburg A3 - KVZ A315:00't HuikenNathan Meijs
    za11-3-2023Elburg B1 - Revival B114:00't HuikenLars Kamphuis
    za11-3-2023Elburg D1 - Exakwa D211:00't HuikenLotte Blankenstijn
    za11-3-2023Sparta (Zw) D3 - Elburg D210:00Victorium
    za11-3-2023Elburg E2 - DOS Kampen/Unique E109:00't HuikenMirthe Hofman
    za11-3-2023Elburg E1 - DOS Kampen/Unique E310:00't HuikenSimon Bouma
    za11-3-2023Elburg E3 - DOS Kampen/Unique E410:00't HuikenMatthijs van Tongeren
    za11-3-2023Elburg F1 - Rood-Wit F209:00't HuikenMark van der Heide
    wo15-3-2023Rood-Wit MW1 - Elburg MW120:45Erica Terpstrahal
    za18-3-2023DTG 1 - Elburg 115:20De Trime
    za18-3-2023DTG 2 - Elburg 214:05De Trime
    za18-3-2023DOS Kampen/Unique A1 - Elburg A116:20De Reeve
    za18-3-2023d'Ommerdieck C1 - Elburg C212:20Kulturhus De Spil
    za18-3-2023De Meeuwen C3 - Elburg C114:00Meeuwen-hal
    za18-3-2023d'Ommerdieck 2 - Elburg 313:35Kulturhus De Spil
    za18-3-2023Diderna/Visser Sloopwerken A1 - Elburg A310:40Theothorne
    za18-3-2023De Meeuwen B4 - Elburg B115:00Meeuwen-hal
    za18-3-2023Sparta (N) D3 - Elburg D210:00Watergoor
    za18-3-2023Oranje Zwart D2 - Elburg D314:30ZBC-hal
    za18-3-2023Rood-Wit E1 - Elburg E210:00Erica Terpstrahal
    za18-3-2023ASVD E2 - Elburg E111:00't Dok
    za18-3-2023Rood-Wit E5 - Elburg E310:00Erica Terpstrahal
    za18-3-2023Dindoa F5 - Elburg F111:00Dindoa-hal
    di21-3-2023Regio '72 MW1 - Elburg MW121:30De Koekoek
    za25-3-2023Emmeloord 1 - Elburg 116:40Bosbadhal
    za25-3-2023Emmeloord 2 - Elburg 215:30Bosbadhal
    za25-3-2023OKO/BIES A1 - Elburg A115:20De Veste
    za25-3-2023Rood-Wit C3 - Elburg C211:00Erica Terpstrahal
    za25-3-2023Telstar/Schoonderbeek C2 - Elburg C116:00De Slag
    za25-3-2023Oranje Zwart 6 - Elburg 318:40ZBC-hal
    za25-3-2023DOS Kampen/Unique A3 - Elburg A311:55De Reeve
    za25-3-2023Hellas '63 B1 - Elburg B113:20De Brake
    za25-3-2023ASVD D1 - Elburg D112:00't Dok
    za25-3-2023Thrianta D2 - Elburg D310:15Activum
    za25-3-2023ASVD E3 - Elburg E210:00't Dok
    za25-3-2023Oranje Zwart E1 - Elburg E113:15ZBC-hal
    za25-3-2023ASVD F1 - Elburg F110:00't Dok
    wo29-3-2023Elburg MW1 - ASVD MW121:15MFC AperlooRik Westland
    za1-4-2023Elburg 1 - Joure 120:50't Huiken
    za1-4-2023Elburg 2 - Joure 219:40't HuikenKees Magré
    za1-4-2023Elburg A1 - NKC '51 A117:20't HuikenLars Kamphuis
    za1-4-2023Elburg C2 - Oranje Zwart C213:00't HuikenLotte Blankenstijn
    za1-4-2023Elburg C1 - Wolderwijd/DYZLE C114:00't HuikenNoah de Jong
    za1-4-2023Elburg 3 - Juventa 618:30't HuikenBenji Sjardijn
    za1-4-2023Elburg A2 - Noveas A116:10't HuikenRosalie Siemerink
    za1-4-2023Elburg A3 - Devinco A215:00't HuikenRagnild Steert
    za1-4-2023Elburg D1 - Sparta (N) D212:00't HuikenAnna Bruijnes
    za1-4-2023Elburg D2 - Wit-Blauw/Green Organics D311:00't HuikenDaphne van den Brink
    za1-4-2023Elburg D3 - ZKC '19 D210:00't HuikenMare Meijs
    za1-4-2023Elburg E2 - Sparta (Zw) E109:00't HuikenChloë Molo
    za1-4-2023Elburg E1 - Rood-Wit E309:00't HuikenAlbert Lauri Hoekert
    za1-4-2023Elburg F1 - Regio '72 F109:00't HuikenRomy Groenewegen