• Scheidsrechtersaanstellingen veld voorjaar 2024

    Op alle wedstrijden, behalve S1, is een scheidsrechter ingedeeld. Wel kan het zo zijn dat er door de bond een neutrale scheidsrechter wordt aangesteld voor een aantal wedstrijden (van S2, A1 of B1), maar houd er altijd rekening mee dat je gewoon moet fluiten. 

    Nog een aantal standaard punten:

    • Kan je niet, graag onderling ruilen en dus niet via de scheidsrechterscommissie.
    • Zorg voor je eigen fluit, stopwatch en notitieblok voor de stand.
    • Vul het digitale wedstrijdformulier meteen in na de wedstrijd.
    • Bij twijfel over de spelregels, test dit via KorfbalMasterz
    Verder is er een spelregelverduidelijking gekomen over de zogenoemde "duiken"-regel, zie onderstaande:
     
    Duiken om de bal te vangen of te tikken is toegestaan als de speler dit doet op een manier die niet gevaarlijk is voor een andere speler of scheidsrechter. Dit geldt zowel wanneer een speler omhoog springt als wanneer een speler op de vloer duikt.
     
    De scheidsrechters moeten rekening houden met verschillende factoren, waaronder maar niet beperkt tot:
    • Zorgde de speler ervoor dat gevaar voor andere spelers en scheidsrechter(s) werd vermeden?
    • Had de speler een realistische kans om de bal veilig te bemachtigen
    • Zorgden de acties van de speler voor gevaar na de eerste duik? Zorgde het duiken/glijden over de vloer er bijvoorbeeld dat een andere speler omviel?
    Mocht je behoefte hebben aan ondersteuning tijdens het fluiten dan kan dit aangegeven worden bij de commissie via scheidsrechterscommissie@kvelburg.nl.
     
    Succes allemaal!
     
    Namens de scheidsrechterscommissie,
    Lars Kamphuis en Rik Westland
  • Oefenwedstrijden zaterdag 30 maart

    TijdThuisUitScheidsrechterVeld
    15.30KV Elburg 1KV Sparta (N) 1Johan van Dijk1
    14.00KV Elburg 2KV Sparta (N) 2Lars Kamphuis1
    13.00KV Elburg B2KV Sparta (Zw) B2Emma Veldkamp3
    12.00KV Elburg C1KV Sparta (N) C1Nathan Meijs1
    12.00KV Elburg C2KV Sparta (N) C2Gerwin Tatje3
    11.00KV Elburg C3KV Sparta (N) C3Simon Bouma1
    11.00KV Elburg D1KV Sparta (N) D1Berthine Bruinink3
    10.00KV Elburg A1KV NKC'51 A1Marco van der Linde1
    10.00KV Elburg D2KV Sparta (N) D2Lotte Schuurman3
    9.00KV Elburg E2KV Sparta (Zw) E1Albert-Lauri Hoekert1
    9.00KV Elburg E3KV Sparta (Zw) E2Harmen de Bond3
  • Veld voorjaar 2024

    DatumTijdThuisUitVeldScheidsrechter
    wo 10-apr20:00Elburg MW1Rood-Wit MW11aK40Kevin de Jong
    za 20-apr17:20Elburg 4Wolderwijd/DYZLE 21aK40Benji Sjardijn
    za 20-apr16:00Elburg 1Fiducia 11aK40
    za 20-apr15:15Elburg 3Exakwa 43aK40Jurgen van Norel
    za 20-apr14:35Elburg 2Fiducia 21aK40Marco van der Linde
    za 20-apr14:15Elburg C1Exakwa C23aK40Noah de Jong
    za 20-apr13:15Elburg A1Dindoa A21aK40Rik Westland
    za 20-apr13:00Elburg B2Exakwa B43aK40Esther Labots
    za 20-apr12:00Elburg E4Unitas/Perspectief E62K24 AMariska Vlieger
    za 20-apr12:00Elburg C2Oranje Zwart C13aK40Henrieke Mulder
    za 20-apr12:00Elburg B1Antilopen/Bloemendal Bouw B21aK40Twan Westland
    za 20-apr11:00Elburg E3Unitas/Perspectief E52K24 AFem Bijl
    za 20-apr11:00Elburg D1De Meeuwen D21aK40Diesmer van de Kroon
    za 20-apr11:00Elburg C3Exakwa C43aK40Isa Eikenaar
    za 20-apr10:00Elburg F2Dindoa F42K24 ALobke ten Voorde
    za 20-apr10:00Elburg E1Sparta (Zw) E11bK24 AEnya Visch
    za 20-apr10:00Elburg D2Rood-Wit D33aK40Danee Schepers
    za 20-apr09:00Elburg F3Wolderwijd/DYZLE F13bK24 AMirthe Hofman
    za 20-apr09:00Elburg F1ASVD F21bK24 ALucas van Boven
    za 20-apr09:00Elburg E2Sparta (Zw) E52K24 AEsra Visch
    wo 24-apr20:00Elburg MW1Wit-Blauw/Green Organics MW11aK40Nathan Meijs
    za 11-mei17:20Elburg 3Emmeloord 31aK40Jeffrey Prins
    za 11-mei16:00Elburg 1Hellas '63 11aK40
    za 11-mei15:30Elburg B2Rood-Wit B33aK40Benjamin Tijdeman
    za 11-mei14:35Elburg 2Synergo 51aK40Lars Kamphuis
    za 11-mei14:00Elburg 4Rood-Wit 43aK40Ragnild Steert
    za 11-mei13:15Elburg A1De Meeuwen A21aK40Rik Westland
    za 11-mei13:00Elburg C2Sparta (Zw) C23aK40Berthina Mulder
    za 11-mei12:00Elburg E1DOS Kampen/Unique E12K24 ADaniëlle Bakker
    za 11-mei12:00Elburg C3ASVD C23aK40Maurits Duijsters
    za 11-mei12:00Elburg B1ODIK/JansenvdGrift B11aK40Twan Westland
    za 11-mei11:00Elburg E3Spirit E32K24 AJoep Brem
    za 11-mei11:00Elburg D1ASVD D33aK40William van de Kolk
    za 11-mei11:00Elburg C1Wit-Blauw/Green Organics C11aK40Deliana de Gunst
    za 11-mei10:00Elburg F1DOS Kampen/Unique F11bK24 ALisa van der Linde
    za 11-mei10:00Elburg E2ASVD E42K24 AMare Meijs
    za 11-mei10:00Elburg D2Oranje Zwart D33aK40Fem Bijl
    za 11-mei09:00Elburg F3De Meeuwen F33bK24 ALobke ten Voorde
    za 11-mei09:00Elburg F2Wit-Blauw/Green Organics F12K24 ADanee Schepers
    za 11-mei09:00Elburg E4De Meeuwen E81bK24 AMirthe Hofman
    za 1-jun17:20Elburg 4Dindoa 61aK40Jonathan Reekers
    za 1-jun16:00Elburg 1Exakwa 11aK40
    za 1-jun15:15Elburg 3Oranje Zwart 43aK40Jarco Vlieger
    za 1-jun14:35Elburg 2Exakwa 21aK40Kees Magré
    za 1-jun14:00Elburg B2ASVD B23aK40Danique Eibrink
    za 1-jun13:15Elburg A1Unitas/Perspectief A21aK40Rik Westland
    za 1-jun13:00Elburg C1ASVD C13aK40Albert Lauri Hoekert
    za 1-jun12:00Elburg E2Exakwa E62K24 AHenrieke Mulder
    za 1-jun12:00Elburg C3DOS Kampen/Unique C33aK40Isa Eikenaar
    za 1-jun12:00Elburg B1De Meeuwen B21aK40Benji Sjardijn
    za 1-jun11:00Elburg E3De Meeuwen E32K24 ADeliana de Gunst
    za 1-jun11:00Elburg D1Dindoa D33aK40Jeffrey Prins
    za 1-jun11:00Elburg C2Hellas '63 C11aK40Emma Veldkamp
    za 1-jun10:00Elburg F2Sparta (Zw) F22K24 ADaniëlle Bakker
    za 1-jun10:00Elburg E1Exakwa E31bK24 AHanneke van der Linde
    za 1-jun10:00Elburg D2Exakwa D23aK40Marcel Bruijnes
    za 1-jun09:00Elburg F3Unitas/Perspectief F43bK24 AEmily van der Linde
    za 1-jun09:00Elburg F1ASVD F11bK24 ALobke ten Voorde
    za 1-jun09:00Elburg E4Sparta (N)/Djops E42K24 AJordy van Oene
    wo 5-jun20:00Elburg MW1DOS Kampen/Unique MW11aK40Jordy van Oene