• Trainingstijden veld najaar 2022

    De trainingstijden voor de competitie spelende teams op het veld zijn te vinden op de betreffende Teams pagina.

  • Trainingen vandaag

    BegintijdEindtijd TrainingnaamTrainernaam1Trainernaam2
    18:0019:00Elburg F1 zaalLinde, Lisa van derAfgeschermd
    18:0019:00Elburg E3 zaalWolf, JoranAfgeschermd
    18:0019:00Elburg E1 zaalMeijs, MareAfgeschermd
    18:0019:00Elburg D3 zaalSmit, StanWestland, Twan
    18:0019:00Elburg D2 zaalMolo, ChloƫHoekert, Albert-Lauri
    18:0019:00Elburg E2 zaalBakker, EvaTongeren, Matthijs van
    19:0020:00Elburg C2 zaalGunst, Deliana deBroekhuizen, Angelica
    19:0020:00Elburg C1 zaalAfgeschermdAfgeschermd
    19:0020:00Elburg 3 zaalAfgeschermdEngelen, Alinde van
    19:0020:30Elburg B1 zaalWestland, Rik
    19:0020:00Elburg D1 zaalPrins-van den Berg, SandraAfgeschermd
    19:3020:30Elburg A2 zaalVlieger, Rik
    19:3020:30Elburg A1 zaalJong, Kevin de
    20:3022:00Elburg Selectie zaalAfgeschermdBerghorst, Gerjan
  • Trainingstijden zaal 2022-2023

    TeamDagTijdLocatie
    SelectieDinsdag20:30-22:00 't Huiken
    SelectieDonderdag20:30-22:00 Oostenlicht
    Senioren 3Maandag19:00-20:00't Huiken
    Senioren 3Donderdag19:00-20:00 Oostenlicht
    A1Dinsdag 19:30-20:30't Huiken
    A1Donderdag19:30-20:30Oostenlicht
    A2Dinsdag 19:30-20:30't Huiken
    A2Donderdag19:30-20:30Oostenlicht
    A3Maandag19:00-20:00Oostenlicht
    A3Woensdag18:00-19:00Oostenlicht
    B1Dinsdag19:00-20:00't Huiken
    B1Donderdag19:00-20:00MFC Oosterwolde
    C1Dinsdag18:00-19:00't Huiken
    C1Donderdag19:00-20:00 Lambert Franckens
    C2Dinsdag18:30-19:30Lambert Franckens
    C2Donderdag19:00-20:00Lambert Franckens
    D1Dinsdag19:00-20:00Lambert Franckens
    D1Donderdag19:00-20:00Lambert Franckens
    D2Dinsdag18:30-19:30't Huiken
    D2Donderdag18:00-19:00Lambert Franckens
    D3Dinsdag18:00-19:00Lambert Franckens
    D3Donderdag18:00-19:00Lambert Franckens
    E1Dinsdag18:00-19:00Lambert Franckens
    E1Donderdag18:00-19:00't Huiken
    E2Maandag18:00-19:00Oostenlicht
    E2Donderdag18:00-19:00Lambert Franckens
    E3Maandag18:00-19:00Oostenlicht
    E3Donderdag18:00-19:00't Huiken
    F1Maandag18:00-19:00Oostenlicht
    F1Donderdag18:00-19:00Oostenlicht
    RecreantenDinsdag19:30-20:30Lambert Franckens
    +KorfbalMaandag19:00-20:00't Huiken